გადაუდებელი სამუშაოების ჩატარების გამო 19 სექტემბერს ელექტრომომარაგება დროებით შეღუდება
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გლდანის მასივის VII მიკრორაიონის, ხიზანიშვილის, ბაბილოძის და კვეესის ქუჩების  მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 12:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ილია ჭავჭავაძის გამზირის (ნაწილობრივ) და ატენის ქუჩის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: თემქის XI მიკრორაიონის I კვარტლის, ცოტნე დადიანის (ნაწილობრივ), ჭყონდიდელის, დეპოს, კავთისხევის, ლეჩხუმის, ხევსურეთის, კოხრეიძის, ნიკო მარის, ჯანელიძის, სააკაძის, მეჯვრისხევის, მანჯგალაძის, კამალოვის, საჭილაოს, მესხიშვილის, თამარაშვილის, ლიკანის, წიკლაურის, ჩაქვის, მრევლიშვილის და ჩარგლის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 13:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ფეიქართა ქუჩის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სადგურის და გორგასლის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 13:00 საათიდან 15:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სოფელი დიღმის, ვაშლიჯვრის დასახლების, გოძიაშვილის, ასმათის, დავარის, ოთხი ათასი მესხის, თინათინის და ფატმანის ქუჩების მოსახლეობას.