სხვადასხვა სამუშაოების ჩატარების გამო 10 ივლისს ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება
მთაწმინდის და კრწანისის რაიონები
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება:  დაბა წავკისის (ნაწილობრივ) მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დაბა წყნეთის (ნაწილობრივ) მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ეკა ბეჟანიშვილის, ზესტაფონის, ვახტანგ ნინუას, ვანის და ტრიკოტაჟის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სოფელი დიდი ლილოს, ლილოს დასახლების (ნაწილობრივ), ვარკეთილის მეურნეობის, თვალჭრელიძის და მშვიდობის ქუჩების მოსახლეობას.
ჩუღურეთის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ბოჭორმის, ბენაშვილის, ჩერქეზიშვილი  როსტომაშვილის, გორკის, გოცირიძის, ბოჭორიძის, შიო არაგვისპირელის, ახალციხის, ვეძათხევის, ზურაბ ქვლივიძის, ჩიქობავას, იაროსლავის, ლენტეხის, ტერენტი გრანელის, ემილ ვერჰარნის, მამარდაშვილის და დოდო და კოტე ხიმშიაშვილების ქუჩების მოსახლეობას.
ქსელში გადართვების გამო 01:00 საათიდან 04:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ბიძინა კვერნაძის, ტყვარჩელის, ვახტანგ ბოჭორიშვილის, ფიზკულტურის, ბერბუკის, მერაბ კოსტავას, ანდრია აფაქიძის, ალმასიანის და პავლე ასლანიდის ქუჩების მოსახლეობას.