გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 13:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გლდანის მასივის IV მიკრორაიონის (ნაწილობრივ), გლდანის ხევის დასახლების, მუხიანის დასახლების (ნაწილობრივ), დემნა შენგელაიას და ნიკოლოზ შენგელაიას ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 12:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დაბა ტაბახმელას (ნაწილობრივ), დაბა წავკისის (ნაწილობრივ) და დაბა კოჯრის (ნაწილობრივ) მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ბერი გაბრიელ სალოსოს გამზირის (ნაწილობრივ), ჩკალოვის, კასპის, დოესის, უბილავას, ზურაბიშვილის, კობარეთის, ნოსირის, ლეხ კაჩინსკის, აწყურის, წინანდლის, დოდაშვილის, ბოლნისის და სახალხოს ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვაჟა-ფშაველას გამზირის (ნაწილობრივ), ნუცუბიძის პლატოს I, II მიკრორაიონების (ნაწილობრივ), დიდი დიღმის I მიკრორაიონის (ნაწილობრივ), მეფე მირიანის (ნაწილობრივ), გიორგი ბრწყინვალის (ნაწილობრივ), მარგიანის, ნუცუბიძის, ჟღენტის, ავთანდილის, ასმათის, ორბელიანის, დავარის და ვეფხისტყაოსნის ქუჩების მოსახლეობას.