სხვადასხვა სამუშაოების ჩატარების გამო 14 სექტემბერს ელექტრომომარაგება დროებით შეღუდება
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 14:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: რჩეულიშვილის და ნინო ჟვანიას ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვაზისუბნის III მიკრორაიონის I კვარტლის, ვაზისუბნის II, IIა მიკრორაიონების, როინაშვილის, კვიპაროსის,  დავითაის, ლეჟავას და ვაზის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:30 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ცოტნე დადიანის, ზედაზენის, ბეჟანიშვილის, ნათაძის და ლომთათიძის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გლდანის მასივის VII მიკრორაიონის და მირაქიშვილის ქუჩის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 16:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გობრონიძის, შეშელიძის, ხევძმარის, ვეკუას, ბრონშტეინის, ხიზანიშვილის და ხიზაბავრის ქუჩების მოსახლეობას.
ქსელში გადართვების გამო 00:00 საათიდან 03:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ნუცუბიძის პლატოს IV, V მიკრორაიონების, კაპანელის, გაბუნიების და ვარაზის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ლისის ტბის მიმდებარე ტერიტორიის, ნუცუბიძის პლატოს IV მიკრორაიონის, ზარწემის, ბანძელაძის, კვაჭაძის, ოჟიოს, ბოჭორიშვილის და შარტავას ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: მეფე მირიანის და გიორგი ბრწყინვალეს ქუჩების მოსახლეობას.