გადაუდებელი სამუშაოების ჩატარების გამო 11 ივნისს ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: იუმაშევის ქუჩის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ავლევის, ნიშნიანიძის, ვერცხლის, ჩახრუხაძის, გურჯის, ნაკაშიძის, დიუმას, ილია და ნინო ნაკაშიძეების, კავსაძის და ბარათაშვილის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ცოტნე დადიანის (ნაწილობრივ), მრევლიშვილის, ბაგინეთის, ლომთათიძის, ზედაზენის, ნინუას, საყვირის, ზესტაფონის, ჭყონდიდელის, ხვინგიას, ჭილაიას, ტრაქტორის, წიწამურის, ქსოვრელის, წინანაურის, ღოღობერიძის, ბენდელიანის, ნათაძის და ბეჟანიშვილის ქუჩების      მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 08:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გოძიაშვილის ქუჩის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ჭავჭავაძის გამზირის (ნაწილობრივ), ბერძენიშვილის, მოსაშვილის, მიშველაძის, ფალიაშვილის, ყიფშიძის და გაბაშვილის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 13:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გლდანისკენ მიმავალი მაგისტრალის, ბელიაშვილის, ლუბლიოანას, ბალანჩინის და ბოცვაძის ქუჩების მოსახლეობას.