სხვადასხვა სამუშაოების ჩატარების გამო 29 მარტს ელექტრომომარაგება დროებით შეზღუდება
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გოგებაშვილის, ნათია ბაშალეიშვილის, იმედაშვილის, ალეკო შენგელიას, გუნიას და დარიალის (ნაწილობრივ) ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: კოსტავას ქუჩის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 13:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: აღმაშენებლის ხეივნის (ნაწილობრივ), დიღმის სასწავლო მეურნეობის (ნაწილობრივ), შარტავას (ნაწილობრივ), გოთუას და ქვემო ვეძისის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გლდანის მასივის I, III მიკრორაიონების (ნაწილობრივ), მუხიანის IVა, IVბ მიკრორაიონების (ნაწილობრივ) და ხიზანიშვილის (ნაწილობრივ) ქუჩის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: მეფე სოლომონის და კრწანისის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: მტკვრის მარცხენა სანაპიროს, ზღვისუბნის დასახლების X კვარტლის (ნაწილობრივ),  თემქა-ავშნიანის დასახლების,  ქსნის, გაფრინდაშვილის, ფეიქართა და ჭყონდიდელის (ნაწილობრივ) ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 15:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გურამიშვილის გამზირის (ნაწილობრივ) მოსახლეობას.
დიდუბის და ჩუღურეთის რაიონები
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: რკინიგზის სადგურის მიმდებარე ტერიტორიის, თამარ მეფის გამზირის (ნაწილობრივ),  წერეთლის გამზირის (ნაწილობრივ), ცოტნე დადიანის (ნაწილობრივ), აბასთუმნის,  ფიროსმანის და ცაბაძის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვარკეთილის მეურნეობის დასახლების, ორხევის დასახლების, თვალჭრელიძის, ცერცვაძის, მაისურაძის და იუმაშევის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 13:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სამგორი-2 დასახლების II ქყჩის, ვარკეთილი-3 (ნაწილობრივ), თვალჭრელიძის,  ბერიაშვილის, გახოკიძის, კაკლიანის და დამპალოს ქუჩების მოსახლეობას.
ქსელში გადართვების გამო 00:00 საათიდან 03:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ქეთევან დედოფლის გამზირის (ნაწილობრივ), ლეხ კაჩინსკის, კასპის, ივერიელის, აწყურის და 300 არაგველების ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ქეთევან დედოფლის გამზირის (ნაწილობრივ), მეტრომშენის დასახლების, ნავთლუღის დასახლების,  მეტროსადგურ „ისანი“-ს მიმდებარე ტერიტორიის, წინანდლის, ყვარლის, საინგილოს, ჯორჯ ბუშის, უშაკოვის, გვენცაძის, გუჯარეთის, საბანაკოს, რატილის, ამირეჯიბის, გეზეთის, თოლენჯის, ტვიშის, ქვის სახლის, რიჩარდ ჰოლბრუკის, ლობჟანიძის,  საექიმოს, ჭრელაშვილის და ნავთლუღის ქუჩების მოსახლეობას.