♈ ვერძი (21 მარტი - 19 აპრილი)
დღეს შესაძლოა მცირე კონფლიქტები მოგივიდეს, მაგრამ თუ დროზე გაჩერდები, მეტ ზიანს აირიდებ. ოჯახი: ახლობლებთან კამათს სჯობს, დროებით დისტანცია დაიჭირო. ბიზნესი: ახალი შესაძლებლობები გამოჩნდება, მაგრამ სწრაფი რეაგირება გჭირდება. სიყვარული: ემოციებს ნუ აჰყვები, თორემ დაუფიქრებელი სიტყვები ყველაფერს გააფუჭებს. კარიერა: უფროსთან ურთიერთობა დელიკატურად მართე – დღეს ზედმეტი ინიციატივა შეიძლება საწინააღმდეგოდ შემოგიბრუნდეს. ჯანმრთელობა: გადაღლილობა გაწუხებს, დასვენება არ გაწყენდა.
♉ კურო (20 აპრილი - 20 მაისი)
დღეს გეგმებს ნუღარ შეცვლი, დროა, წინასწარ განზრახული ბოლომდე მიიყვანო. ოჯახი: საყვარელი ადამიანი მხარში დაგიდგება, თუ საჭიროა – დახმარებასაც არ მოგაკლებს. ბიზნესი: ფინანსური მდგომარეობა შედარებით დასტაბილურდება, მაგრამ ფულის უაზროდ ხარჯვა არ ღირს. სიყვარული: ურთიერთობაში მეტი გულახდილობა მოგეთხოვება. კარიერა: მშვიდად იმუშავე და კონფლიქტებს გვერდი აუარე. ჯანმრთელობა: გადაჭარბებული ნერვიულობა არაფერს მოგიტანს – მოდუნდი.
♊ ტყუპები (21 მაისი - 20 ივნისი)
ენერგიული ხარ, მაგრამ უმიზნოდ წანწალი არაფერს მოგიტანს. ოჯახი: ოჯახის წევრები დღეს შენგან მეტ ყურადღებას ელიან. ბიზნესი: დროა, ხელშეკრულებების პირობები გადაამოწმო – შეიძლება რაღაც გამოგრჩა. სიყვარული: მოსალოდნელია მოულოდნელი აღიარება ან საინტერესო შეხვედრა. კარიერა: ახალი იდეები გექნება, მაგრამ ჯერ განხორციელებაზე ნუ იჩქარებ. ჯანმრთელობა: თავბრუსხვევამ ან უძილობამ შეიძლება შეგაწუხოს.
♋ კირჩხიბი (21 ივნისი - 22 ივლისი)
დღეს სენსიტიური იქნები, ამიტომ სჯობს, ზედმეტად ემოციურ თემებს მოერიდო. ოჯახი: ოჯახის წევრებმა შეიძლება დაგაბნიონ, მაგრამ სიმშვიდე შეინარჩუნე. ბიზნესი: ფინანსური რისკები ჯერ ისევ შენს სასარგებლოდ არ არის. სიყვარული: თუ ქორწინებაში ხარ, შესაძლოა, მცირე გაუგებრობები გაჩნდეს. კარიერა: ბევრი საქმე გექნება, მაგრამ მთავარია, პრიორიტეტები სწორად დასვა. ჯანმრთელობა: სჯობს, მძიმე საკვები მოერიდო.
♌ ლომი (23 ივლისი - 22 აგვისტო)
შენი ავტორიტეტი იზრდება, მაგრამ ზედმეტი თავდაჯერება არ მოგიტანს კარგს. ოჯახი: შესაძლოა, ახლობელმა რჩევა გთხოვოს – არ უგულებელყო. ბიზნესი: ფინანსური სირთულეების გადაჭრას თუ სწორად მიუდგები, მოგება არ დააყოვნებს. სიყვარული: ვიღაც შენს ყურადღებას მოითხოვს, მაგრამ ნურავის თამაშში არ გახვედი. კარიერა: სამსახურში მნიშვნელოვანი ნაბიჯი უნდა გადადგა. ჯანმრთელობა: თავი ზედმეტ დატვირთვას ნუ დაუქვემდებარებ.
♍ ქალწული (23 აგვისტო - 22 სექტემბერი)
დღეს ყველაფერი არც ისე მარტივად წარიმართება, როგორც გეგონა. ოჯახი: მოულოდნელი სიახლე ოჯახიდან – შესაძლოა, კარგი ან არც ისე სასიამოვნო. ბიზნესი: ახალ პროექტებზე ფიქრი არ გაწყენდა, მაგრამ რისკიან ნაბიჯს მოერიდე. სიყვარული: პარტნიორთან ურთიერთობაში შუღლი გაჩნდება, თუ სენსიტიურ თემებს ზედმეტად შეეხები. კარიერა: წვრილმანები გამოგეპარება, ყურადღებით იყავი. ჯანმრთელობა: კუჭთან დაკავშირებული პრობლემები მოსალოდნელია.
♎ სასწორი (23 სექტემბერი - 22 ოქტომბერი)
გაუთვალისწინებელი გარემოებები შენს გეგმებს შეცვლის. ოჯახი: მეგობარი ან ნათესავი დაგეხმარება ძველ პრობლემის მოგვარებაში. ბიზნესი: მცირე მოგება შესაძლოა, მაგრამ დიდი ფინანსური მიღწევები ჯერ არ ჩანს. სიყვარული: სასიამოვნო საუბრები გელოდება, თუმცა ზედმეტად ნუ გაიხსნები. კარიერა: კოლეგასთან უთანხმოება მოსალოდნელია. ჯანმრთელობა: ძილის რეჟიმს მიხედე.
♏ მორიელი (23 ოქტომბერი - 21 ნოემბერი)
დროა, გადახედო შენს პრიორიტეტებს. ოჯახი: შეიძლება, ოჯახის წევრებთან საუბარი საჭირო გახდეს. ბიზნესი: ახალი შემოთავაზება გექნება, მაგრამ კარგად დაფიქრდი, სანამ დასთანხმდები. სიყვარული: მოულოდნელი სიურპრიზი გელოდება. კარიერა: სჯობს, ინტრიგებს მოერიდო. ჯანმრთელობა: მეტი მოძრაობა გჭირდება.
♐ მშვილდოსანი (22 ნოემბერი - 21 დეკემბერი)
მიზნამდე არ გაჩერდე, მაგრამ ზედმეტი სიჩქარეც არ ვარგა. ოჯახი: სჯობს, ახლობლებთან დრო გაატარო. ბიზნესი: მნიშვნელოვანი შეხვედრები კარგად ჩაივლის. სიყვარული: ახალი გატაცება მოსალოდნელია. კარიერა: შენს სამუშაოს დღეს უფროსიც დააფასებს. ჯანმრთელობა: ენერგია დაგაკლდება, კარგად გამოიძინე.
♑ თხის რქა (22 დეკემბერი - 19 იანვარი)
დღეს ბევრს ფიქრობ, მაგრამ მოქმედებაც საჭიროა. ოჯახი: გადაწყვეტილება, რომელიც დღეს მიიღებ, მომავალზე იმოქმედებს. ბიზნესი: ფული ფრთხილად დახარჯე. სიყვარული: ნაკლებად ელაპარაკე ძველ საკითხებზე. კარიერა: კოლეგებთან ურთიერთობა გაუმჯობესდება. ჯანმრთელობა: მცირე ხნით დასვენება არ გაწყენს.
♒ მერწყული (20 იანვარი - 18 თებერვალი)
ახალი იდეების განხორციელება შეგიძლია, მაგრამ ყველა შენს აზრს არ გაიზიარებს. ოჯახი: მშვიდი დღე გელოდება. ბიზნესი: ძველი ვალდებულებები არ დაგავიწყდეს. სიყვარული: ყურადღება მოგაკლდება, თუ თვითონ არ მოითხოვ. კარიერა: მოულოდნელი ბონუსი ან ახალი შესაძლებლობა გაჩნდება. ჯანმრთელობა: თავი დაუთმე ფიზიკურ აქტივობას.
♓ თევზები (19 თებერვალი - 20 მარტი)
შენი შრომა დაფასდება, მაგრამ არანაკლებ მნიშვნელოვანია საკუთარი დასვენებაც. ოჯახი: ოჯახის წევრები შენგან მეტ ყურადღებას ელიან. ბიზნესი: შანსია, ვიღაც შენს ნდობას გამოსცდის. სიყვარული: ემოციური იქნება დღევანდელი საღამო. კარიერა: შენზე ბევრს იქნება დამოკიდებული. ჯანმრთელობა: იმუნიტეტი გაიმაგრე.