ასტროლოგი - რას გვპირდება 22 მარტი?
1574
ვერძი (21 მარტი – 19 აპრილი)
დღეს საქმეებში წინსვლისთვის სიფრთხილე გმართებთ. ზედმეტი ნერვიულობა ფუჭი დროის კარგვას ნიშნავს. ოჯახში შესაძლოა ვიღაცის კაპრიზებს მოერიდოთ. ბიზნესი ნელა ვითარდება, მაგრამ უმჯობესია ნაბიჯ-ნაბიჯ იმოქმედოთ. ურთიერთობებში მცირე გაუგებრობები მოსალოდნელია, მაგრამ დიდ დრამას არ გამოიწვევს.
კურო (20 აპრილი – 20 მაისი)
დღეს უფრო მეტ ორგანიზებულობას მოითხოვს. სამსახურში ვინმეს შეცდომების გასწორება მოგიწევთ. ოჯახში სიმშვიდეა, თუ თავად არ შეიტანთ ქაოსს. ბიზნესი სტაბილურია, მაგრამ სერიოზული ნაბიჯებისთვის ჯერ ადრეა. სიყვარულში მოულოდნელი სიახლეები არაა მოსალოდნელი.
ტყუპები (21 მაისი – 20 ივნისი)
მოსალოდნელია რაღაც ახალი შესაძლებლობა, მაგრამ ნუ აჩქარდებით გადაწყვეტილებების მიღებაში. სამსახურში ზედმეტად ნუ ენდობით დაპირებებს. ოჯახში სიტუაცია უცვლელია, არც კარგი, არც ცუდი. ბიზნესი სტაგნაციაშია – დროა ახალი მიდგომები გამოსცადოთ. ურთიერთობებში მეტი გულწრფელობა საჭიროა.
კირჩხიბი (21 ივნისი – 22 ივლისი)
დღეს ზედმეტ ემოციებს ნუ აჰყვებით. სამსახურში სერიოზული საუბარი გექნებათ. ოჯახში სიმშვიდე რჩება, მაგრამ თუ ვინმეს დახმარება სჭირდება, ნუ დააყოვნებთ. ბიზნესი პროგრესირებს, თუმცა დიდი მოგება ჯერ არ ჩანს. სიყვარულში სიურპრიზებს მოერიდეთ, შეიძლება არც ისე სასიამოვნო აღმოჩნდეს.
ლომი (23 ივლისი – 22 აგვისტო)
მოთმინება დღეს გადამწყვეტი ფაქტორია. სამსახურში სჯობს ზედმეტ ინიციატივას მოერიდოთ. ოჯახში ატმოსფერო დამოკიდებულია თქვენს განწყობაზე. ბიზნესი ნელა, მაგრამ უსაფრთხოდ ვითარდება. სიყვარულში მეტი კომუნიკაცია დაგჭირდებათ, რათა გაუგებრობები აირიდოთ.
ქალწული (23 აგვისტო – 22 სექტემბერი)
დღეს სასურველია დეტალებზე ყურადღების გამახვილება. სამსახურში ზუსტი მოქმედებები მოგიტანთ წარმატებას. ოჯახში ყველაფერი მწყობრშია, მაგრამ შეიძლება უჩვეულო გარემოება გაჩნდეს. ბიზნესში ინვესტიციებისთვის კარგი დრო არ არის. სიყვარულში პატარა კამათს ნუ გააბუქებთ.
სასწორი (23 სექტემბერი – 22 ოქტომბერი)
მოსალოდნელია გადაწყვეტილების გადახედვა. სამსახურში მოსალოდნელია პატარა სირთულეები, მაგრამ გადაჭრადი. ოჯახში სიმშვიდე იქნება, თუ ზედმეტი კითხვებით არ დაიტვირთავთ ახლობლებს. ბიზნესი ჯერ მოლოდინის რეჟიმშია. სიყვარულში მცირე ინტრიგები შესაძლებელია, მაგრამ სერიოზული პრობლემები არა.
მორიელი (23 ოქტომბერი – 21 ნოემბერი)
დღეს სიფრთხილე გმართებთ, განსაკუთრებით ფულთან დაკავშირებით. სამსახურში რაღაც ახალი შეიძლება გამოჩნდეს, მაგრამ ჯერ საბოლოოდ არ განვითარდება. ოჯახში შეიძლება დაძაბულობა იყოს, ამიტომ სიტყვებს ყურადღება მიაქციეთ. ბიზნესში მოლაპარაკებები ფრთხილად უნდა აწარმოოთ. სიყვარულში მოულოდნელ სიურპრიზს ნუ ელით.
მშვილდოსანი (22 ნოემბერი – 21 დეკემბერი)
ენერგია გაქვთ, მაგრამ არასწორად შეიძლება მიმართოთ. სამსახურში სჯობს დეტალებზე კონცენტრირდეთ. ოჯახში რაღაც ახლის დაწყება შეიძლება საჭირო გახდეს. ბიზნესში სიფრთხილეა საჭირო, არ აჰყვეთ რისკებს. სიყვარულში ზედმეტი ინიციატივა შესაძლოა უარყოფითად აღიქვან.
თხის რქა (22 დეკემბერი – 19 იანვარი)
დღეს სიმშვიდე და ლოგიკური აზროვნება დაგეხმარებათ. სამსახურში შეცდომების გამოსწორებაზე მოგიწევთ მუშაობა. ოჯახში ყველაფერს რუტინა მართავს. ბიზნესი ნელა ვითარდება, მაგრამ კურსს არ კარგავს. სიყვარულში დიდი ცვლილებები მოსალოდნელი არ არის.
მერწყული (20 იანვარი – 18 თებერვალი)
დღეს არ ღირს ექსპერიმენტებში ჩართვა. სამსახურში ვინმეს დახმარება დაგჭირდებათ, რაც შეიძლება სასარგებლო აღმოჩნდეს. ოჯახში ყურადღების მიქცევა საჭიროა, რომ ყველაფერი სწორად წავიდეს. ბიზნესში იმპულსური გადაწყვეტილებების მიღება არ ღირს. სიყვარულში ჯობია მარტივი მიდგომა აირჩიოთ.
თევზები (19 თებერვალი – 20 მარტი)
ინტუიცია სწორად გიკარნახებთ მოქმედებებს. სამსახურში ახალი იდეები შეიძლება გაგიჩნდეთ. ოჯახში სიმშვიდეა, თუ თავად არ გამოიწვევთ კონფლიქტს. ბიზნესში დროა პოტენციურ პარტნიორებს დაუკავშირდეთ. სიყვარულში ძველი თემები ისევ შეიძლება წამოიწიოს.
დღე არ არის ბრწყინვალე, მაგრამ არც საშინელება – მთავარია, სწორად გადაანაწილოთ ენერგია და არ აყვეთ ზედმეტ განცდებს!