♈ ვერძი (21 მარტი – 19 აპრილი)
დღეს ენერგიულად დაიწყებთ, მაგრამ შუადღისკენ ძალა გამოგეცლებათ. ოჯახში შესაძლოა კამათი მოხდეს უმნიშვნელო საკითხზე, მაგრამ საღამოს ყველაფერი დალაგდება. ბიზნესში ახალი შესაძლებლობები გამოჩნდება, მაგრამ ფრთხილად იყავით – ზედმეტმა ენთუზიაზმმა შეიძლება შეცდომა დაგაშვებინოთ.
♉ კურო (20 აპრილი – 20 მაისი)
დღეს პრაქტიკული აზროვნება გადაგარჩენთ. ოჯახის წევრები ცოტათი კონსერვატიულად მოიქცევიან და ცვლილებებს სკეპტიკურად შეხედავენ. ჯანმრთელობის მხრივ ზომიერება დაიცავით კვებაში. სამუშაო ადგილზე ზედმეტი დაძაბულობაა, მაგრამ თუ სიმშვიდეს შეინარჩუნებთ, კონფლიქტს აირიდებთ.
♊ ტყუპები (21 მაისი – 20 ივნისი)
დღეს არ არის იდეალური დღე ურთიერთობებისთვის – ნათქვამმა სიტყვამ შეიძლება არასწორად გაგიგონ. ოჯახში სჯობს ზედმეტი სიურპრიზები არ მოაწყოთ. ფინანსური გადაწყვეტილებები გადადეთ, განსაკუთრებით თუ სპონტანური ხართ. სამსახურში მეტი დაკვირვება დაგჭირდებათ, ვინაიდან დეტალები გადამწყვეტი იქნება.
♋ კირჩხიბი (21 ივნისი – 22 ივლისი)
ემოციური დღე გელით. ოჯახში ერთგვარი სტრესული ფონი იქნება, მაგრამ თქვენი მოთმინება კონფლიქტების აცილებაში დაგეხმარებათ. ჯანმრთელობის მხრივ თავს კარგად იგრძნობთ, თუ გონიერ რეჟიმს დაიცავთ. ბიზნესში ნაჩქარევი გადაწყვეტილებები არ მიიღოთ, რადგან შესაძლოა შედეგი თქვენთვის სასურველი არ აღმოჩნდეს.
♌ ლომი (23 ივლისი – 22 აგვისტო)
დღეს ენერგიული ხართ, მაგრამ ზედმეტი თავდაჯერებულობა არ გარგებთ. ოჯახში ლიდერის პოზიციას დაიკავებთ, მაგრამ სჯობს სხვებსაც მისცეთ აზრის გამოხატვის შესაძლებლობა. კარიერული შესაძლებლობა გამოჩნდება, მაგრამ მისი გამოყენება მხოლოდ იმ შემთხვევაში გამოგივათ, თუ დიპლომატიურად იმოქმედებთ.
♍ ქალწული (23 აგვისტო – 22 სექტემბერი)
დაგეგმილი საქმეები წინ წაიწევს, მაგრამ პატარა შეფერხებები მოსალოდნელია. ოჯახის წევრებთან სჯობს ნაკლები სიმკაცრე გამოიჩინოთ. ბიზნესში შანსი გაქვთ, მაგრამ თუ სიტუაციას ზედმეტად გაანალიზებთ, შეიძლება დრო დაკარგოთ. ჯანმრთელობის მხრივ ზომიერი აქტივობა კარგი იქნება.
♎ სასწორი (23 სექტემბერი – 22 ოქტომბერი)
დღეს ბალანსის დაცვა გაგიჭირდებათ – არ იჩქაროთ დასკვნების გამოტანა. ოჯახში ზედმეტი მგრძნობიარობა გაწუხებთ, რაც მცირე უთანხმოებას გამოიწვევს. სამსახურში ნეიტრალური პოზიცია შეინარჩუნეთ, რათა ზედმეტ დაპირისპირებაში არ გაებათ. ფინანსურად სიფრთხილე გმართებთ – გაუთვალისწინებელი ხარჯები არ გამორიცხოთ.
♏ მორიელი (23 ოქტომბერი – 21 ნოემბერი)
დღეს ინტუიცია დაგეხმარებათ გადაწყვეტილებების მიღებაში. ოჯახში მოსალოდნელია მნიშვნელოვანი საუბარი, რომელიც სამომავლო გეგმებზე იმოქმედებს. სამსახურში სიახლეებია, მაგრამ სანამ რაიმეს გადაწყვეტთ, ჯერ ყველა დეტალი გაარკვიეთ. ფულის საქმეებში ჭკვიანური ნაბიჯების გადადგმა მოგიწევთ.
♐ მშვილდოსანი (22 ნოემბერი – 21 დეკემბერი)
დღეს მოტივირებული ხართ, მაგრამ სიფრთხილე გმართებთ, რომ ზედმეტი ენთუზიაზმი შეცდომებში არ გადაიზარდოს. ოჯახში პატარა გაუგებრობებია, მაგრამ მშვიდი საუბარი ყველაფერს გაარკვევს. ბიზნესში თუ გარისკავთ, შედეგი შეიძლება საინტერესო იყოს, მაგრამ სრული სურათის დანახვა გმართებთ.
♑ თხის რქა (22 დეკემბერი – 19 იანვარი)
დღეს მეტად სერიოზული იქნებით, რაც შესაძლოა სხვებს ზედმეტ სიმკაცრედ მოეჩვენოთ. ოჯახში გირჩევთ მეტი მოქნილობა გამოიჩინოთ. კარიერაში მოთმინება მოგეთხოვებათ – სასურველი შედეგი შესაძლოა იმაზე გვიან მიიღოთ, ვიდრე ელოდით. ფინანსების მხრივ ზომიერება სჯობს.
♒ მერწყული (20 იანვარი – 18 თებერვალი)
დღეს იდეებით სავსე ხართ, მაგრამ გირჩევთ, მათ დაუფიქრებლად ნუ გაახმოვანებთ. ოჯახში ცვლილებები მოსალოდნელია, რაც სჯობს გეგმიურად განახორციელოთ. კარიერაში ახალი პერსპექტივები გამოჩნდება, თუმცა ნუ აჩქარდებით. ფულის ხარჯვას ყურადღება მიაქციეთ – სპონტანურობა არაფერს გარგებთ.
♓ თევზები (19 თებერვალი – 20 მარტი)
დღეს ემოციურად მგრძნობიარე იქნებით. ოჯახის წევრებთან ზედმეტ ემოციებს მოერიდეთ, რათა მცირე უთანხმოება დიდ პრობლემად არ გადაიქცეს. კარიერაში განვითარებისთვის კარგი დროა, მაგრამ სჯობს ზუსტად განსაზღვროთ, რა გსურთ. ბიზნესში ახალი პარტნიორობის შანსია, თუმცა წინასწარ კარგად გააანალიზეთ ყველაფერი.