♈ ვერძი (21 მარტი - 19 აპრილი)
დღეს შეიძლება მოულოდნელი მოვლენები განვითარდეს, რომლებიც თქვენს გეგმებს შეცვლის. იყავით მოქნილი და მზად ცვლილებებისთვის. ოჯახში მცირე დაძაბულობაა, მაგრამ თქვენი მოთმინებით მარტივად გადალახავთ. ბიზნესში კარგია მოლაპარაკებების დღე, მაგრამ ნუ ენდობით ყველას ბრმად.
♉ კურო (20 აპრილი - 20 მაისი)
დღეს მოთმინება გამოგადგებათ, რადგან შესაძლოა ზოგი რამ ისე არ წავიდეს, როგორც გინდოდათ. ოჯახში საჭიროა მეტი ყურადღება და მზრუნველობა. ბიზნესში კი შესაძლებელია ახალი შესაძლებლობების გამოჩენა, თუმცა ფრთხილად აწონ-დაწონეთ ყველა ვარიანტი.
♊ ტყუპები (21 მაისი - 20 ივნისი)
კომუნიკაციის დღეა – სწორი სიტყვებით ბევრ რამეს მოაგვარებთ. ოჯახში მოსალოდნელია სიახლეები, შესაძლოა ვინმე სტუმრად მოვიდეს. კარიერაში საინტერესო შემოთავაზებები გელოდებათ. ბიზნესში კი მეტი დაკვირვება გმართებთ, რომ არ გაებათ ილუზიებში.
♋ კირჩხიბი (21 ივნისი - 22 ივლისი)
დღეს ემოციები ზედმეტია – იმოქმედეთ ცივი გონებით. ოჯახში შეძლებთ რთული თემების მოგვარებას. ბიზნესში კი ფრთხილად იყავით ფინანსურ ოპერაციებთან. შეიძლება გეჩვენოთ, რომ რაღაც კარგად მიდის, მაგრამ რეალურად სიღრმისეული ანალიზი გჭირდებათ.
♌ ლომი (23 ივლისი - 22 აგვისტო)
ენერგიული დღეა, მაგრამ ამ ენერგიას სწორად უნდა მართოთ. ოჯახში შესაძლოა ვინმეს თქვენი მხარდაჭერა დასჭირდეს. კარიერაში კარგი შანსი გაქვთ გამოიჩინოთ თავი, ხოლო ბიზნესში მოსალოდნელია წარმატებული მოლაპარაკებები, განსაკუთრებით თუ ახალ კონტაქტებს იპოვით.
♍ ქალწული (23 აგვისტო - 22 სექტემბერი)
მუშაობას და დეტალებზე კონცენტრირებას დღეს ვერაფერი შეგიშლით. ოჯახში სიმშვიდეა, მაგრამ ვიღაცას შეიძლება თქვენი დახმარება სჭირდებოდეს. ბიზნესში მოსალოდნელია ახალი პროექტები, თუმცა სჯობს, სიფრთხილით მიხედოთ.
♎ სასწორი (23 სექტემბერი - 22 ოქტომბერი)
დღეს ბალანსის დაცვა გაგიჭირდებათ, მაგრამ მაინც ეცადეთ. ოჯახში შესაძლებელია დაუგეგმავი მოვლენა, რომელიც თქვენს გეგმებს შეცვლის. კარიერაში არ მიიღოთ მნიშვნელოვანი გადაწყვეტილებები, ხოლო ბიზნესში კი კარგი დღეა ახალი კონტაქტებისთვის.
♏ მორიელი (23 ოქტომბერი - 21 ნოემბერი)
დღეს ინტუიციას უნდა ენდოთ – სწორად გაჩვენებთ გზას. ოჯახში შესაძლოა ვიღაცის ემოციური მხარდაჭერა დაგჭირდეთ. ბიზნესში ფრთხილად იყავით კონკურენტებთან, შესაძლოა კულისებში რაღაც ხდებოდეს.
♐ მშვილდოსანი (22 ნოემბერი - 21 დეკემბერი)
აქტიური და მოვლენებით დატვირთული დღეა. ოჯახში შეიძლება სიურპრიზი გელოდოთ. კარიერაში ახალი შესაძლებლობები ჩანს, მაგრამ სწრაფი გადაწყვეტილებების მიღება სჯობს, ყურადღებით. ბიზნესში კი სჯობს, დეტალებს უფრო ჩაუღრმავდეთ.
♑ თხის რქა (22 დეკემბერი - 19 იანვარი)
მოთმინება და სიფრთხილე დღეს თქვენი მთავარი მოკავშირეებია. ოჯახში მოსალოდნელია მნიშვნელოვანი საუბრები. კარიერაში წინსვლის შანსი გაქვთ, მაგრამ მეტი ინიციატივაა საჭირო. ბიზნესში ფული ფრთხილად უნდა განკარგოთ.
♒ მერწყული (20 იანვარი - 18 თებერვალი)
დღეს ბევრი იდეა გექნებათ, მაგრამ აუცილებელია რეალიზაციაც. ოჯახში კარგი დროა ურთიერთობების გასამყარებლად. ბიზნესში კი, თუ სწორ ნაბიჯებს გადადგამთ, დღეს დადებით შედეგებს მიიღებთ.
♓ თევზები (19 თებერვალი - 20 მარტი)
დღეს ემოციური სტაბილურობა მნიშვნელოვანია – ნუ მისცემთ უფლებას სხვებს, რომ თქვენზე ზედმეტად იმოქმედონ. ოჯახში სიმშვიდე გჭირდებათ, ხოლო კარიერაში მცირე დაძაბულობა შეიძლება წარმოიშვას, მაგრამ ეს დროებითია. ბიზნესში კი მოგების შანსი გაქვთ, თუ სწორ გზას აირჩევთ.